Онлайн-навчання бібліотекарів Сумської МЦБС

 

Цікаво і корисно навчатися разом! 13 і 19 серпня ми це спробували! 

На базі Сумської міської центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбулося два ( !) вебінари на платформі Discord. Звичайно, не все відразу вийшло гладко, нова платформа, не стійкий інтернет, хвилювання щодо підключення бібліотек-філій, але є перший досвід, є прагнення навчатися, спілкуватися, вирішувати різноманітні питання онлайн, а значить, буде і результат! Це особливо актуально в період пандемії коронавірусу, коли ми не можемо часто збиратися оффлайн!

Віртуальні виставки, відеопрезентації, відеонариси - тематичні і до знаменних дат і подій... 

Все це стало елементами звичайної, щоденної бібліотечної роботи. Допомогою у вирішенні питань, пов'язаних з завантаженням, редагуванням фото- відеоматеріалів є відео та фоторедактори.  На сторінках блогу я неодноразово публікувала дописи даної тематики.

За період карантину засвоїла основний функціонал програми VideoPad - безкоштовного відеоредактора, який  прийде на допомогу бібліотекарям у вирішенні різноманітних технічних проблем при редагуванні і створенні якісного відео та фотоконтенту. Порекомендувала програму колегам.

На онлайн-заняттях навчалися обрізати відео, додавати ефекти, редагувати фото, працювати з ключовими кадрами.

Звичайно, що кожен бібліотекар обирає для себе таку програму, в якій вже навчився працювати, яка має, можливо,  зручніший і легший  функціонал. 

Вважаю, що безкоштовний відеоредактор VIDEOPAD - цікава і корисна програма і може поповнити 

інтернет-скарбничку  бібліотечних ІКТ.

Відеоуроки - плейлист "Інтернет-скарбничка бібліотекаря"

Навчаємось разом!


Коментарі

Популярні повідомлення

Сервіси для створення хмаринок тегів. Візуалізація

Портфоліо. Типи і види, методика формування.

Бібліотека чи інтернет? Бліц-опитування