Відеоредактор Clipchamp від Microsoft. Інтернет-скарбничка бібліотекаря
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Друзі, ми продовжуємо знайомити вас з цікавими онлайн-сервісами, які можна використовувати в нашій бібліотечній практиці при створенні рекламних бібліотечних продуктів.
Сьогодні пропоную познайомитися більш докладно з відеоредактором Clipchamp. Це онлайн інструмент для редагування відео, розроблений австралійською компанією Clipchamp Pty Ltd., а тепер і Microsoft.
У редакторі можна працювати онлайн, а також встановлювати програму на комп'ютер.
Як зазначає сама компанія Microsoft "Microsoft Clipchamp — це відеоредактор, розроблений для того, щоб зробити створення відео простим для всіх, навіть для тих, хто не має досвіду редагування.
Він дозволяє комбінувати ваші відео, зображення та аудіофайли, а також додавати текст та ефекти, а потім зберігати готове відео на свій комп'ютер.
Ви також можете додавати стокові відео, музику та звукові ефекти, стікери, графічні елементи, фон та багато іншого".
Доступні безкоштовні та платні варіанти. Платна підписка на план Premium надає доступ до преміум-можливостей, таких як стокові ресурси, але безкоштовний обліковий запис також включає всі інструменти, необхідні для редагування відео.
Крім того, деякі (але не всі) преміум-можливості Clipchamp доступні при використанні плану M365 персональний або для сім'ї.
Існує, навіть, блог, на сторінках якого ви знайдете багато корисних матеріалів, присвячених роботі у Clipchamp
Я пропоную вам ознайомитися з моїми відеоуроками, які (сподіваюся) допоможуть в оволодінні навичками роботи з відеоредактором. Звертаю увагу, що зосереджуюсь саме на створенні слайд-шоу з фотографій, або картинок.
Дудли GOOGLE Звичайно, ми про них знали, або чули, але призабули! Але ж це цікаво і ми можемо використовувати їх, дудли, в нашій бібліотечній роботі, особливо зараз, коли працюємо онлайн, дистанційно і майже щодня шукаємо нові цікавинки для наших користувачів! Дудл до 43-річчя з дня екранізації фільму "Иван Васильевич меняет профессию" Але про все послідовно! Пригадаємо, що ж таке Дудли? Дудли – це картинки, анімації й ігри на основі логотипа Google, які з’являються на головній сторінці пошуку й присвячені різним святам, ювілеям і подіям. До речі, ось який Дудл присвятив GOOGLE дню осіннього рівнодення - "Щасливої осені 2020"
27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Шановні читачі! Спеціально до цієї дати ми підготували у читальній залі бібліотеки книжкову виставку-реквієм: "Не забути, щоб не повторити" Головний ацент нашої виставки книга "Щоденник" Анни Франк.
Доброго дня, любі друзі! Сьогодні поговоримо про типи, види портфоліо та методику формування. В інтернеті можна знайти чимало джерел інформації, присвячених даному питанню, але майже усі вони пропонують певну класифікацію типів портфоліо. Отже, існують ТРИ основні типи портфоліо: - портфоліо документів Портфоліо документів включає сертифіковані (документовані) досягнення бібліотекаря, а саме: - дипломи; - грамоти; - свідоцтва; - посвідчення; - довідки; У ньому можуть розміщуватися копії зазначених документів. Обов'язково передує їхнім переліком (по мірі накопичення протягом ряду років). Тобто тут бібліотекар збирає документи, які засвідчують його участь у різномантіних конкурсах, турнірах тощо. - портфоліо робіт. Це зібрання матеріалів, які відображають основні напрямки і види діяльності, опис основних форм творчої активності. Виконується групуванням різних творчих, проектних, дослідницьких робіт бібліотекаря в єдиний масив докуме...
Коментарі
Дописати коментар